Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AAPFD9227M1ZQ
Call 07949339312 76% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Brand | Jindal |
| Shape | Round |
| Weight | 5kg |
| Product Type | Wire |
| Hardness | Hard |
| I Deal In | New Only |
| Material | Stainless Steel |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Wire Gauge | 10 SWG |
| Brand | Jindal |
| Shape | Round |
| Weight | 5kg |
| Product Type | SS |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Brand | Jindal |
| Shape | Round |
| Weight | 5kg |
| Product Type | Wire |
| Hardness | Hard |
| I Deal In | New Only |
| Material | Stainless Steel |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Brand | Jindal |
| Shape | Round Wire |
| Weight | 5kg |
| Hardness | Hard |
| I Deal In | New Only |
| Grade | SS309 |
| Material | Stainless Steel |
View Complete details