Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AAPFD9227M1ZQ
Call 07949339312 76% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Material Grade | 202 |
| Thickness | 2 mm |
| Usage/Application | Oil & Gas Industry |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Thickness | 6 mm |
| Usage/Application | Construction |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Material Grade | 304 |
| Thickness | 3 mm |
| Usage/Application | Oil & Gas Industry |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Material Grade | 316 |
| Thickness | 2 mm |
| Usage/Application | Oil & Gas Industry |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Material Grade | 304 |
| Thickness | 5 mm |
| Usage/Application | Pharmaceutical / Chemical Industry |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
View Complete details