Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AAPFD9227M1ZQ
Call 07949339312 76% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Grade | 304 |
| Diameter | 10 mm |
| Length | 3 m |
| Shape | Hexagonal |
| Manufacturer By | indian |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Size | 3 inch |
| Grade | 316 |
| Length | 3 m |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Bright |
| Surface Treatment | Forged |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details