Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AAPFD9227M1ZQ
Call 07949339312 76% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Size | 2 inch |
| Type of Nipple | Ss Nipple |
| End Connection Type | Threaded |
| Usage/Application | Gas Pipe |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Length | 5 mm |
| Size | 3 inch |
| Material | Titanium |
| Quantity Per Pack | 50kg |
| Shape | Hexa |
| Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Diameter | 3 mm |
| Material Grade | SS |
| Shape | Hexagonal |
| Usage/Application | Automobiles |
| Type Of Bolts | Round-head |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Size/Diameter | 3 inches |
| Material | Stainless Steel |
| Single Piece Length | 18 meter & above |
| Usage/Application | Construction |
| Delivery Details | Within One Week |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Material | Mild Steel |
| Diameter | 3 mm |
| Type of Fasteners | Nuts |
| Shape | Hexagonal |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Silver |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Diameter | 3 mm |
| Material Grade | SS |
| Usage/Application | Automobiles |
| Type Of Bolts | Round-head |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Hexagonal |
View Complete details