Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AAPFD9227M1ZQ
Call 07949339312 76% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Size/Diameter | 3 inches |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Round |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| Unit Pipe Length | 3 meter |
| Length of Pipe | 12 m |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Size/Diameter | 3 inches |
| Length of Pipe | 3 m |
| Size | 3 inch |
| Steel Grade | API |
| Unit Pipe Length | 3 meter |
| Shape | Round |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Length of Pipe | 6 m |
| Steel Grade | API |
| Unit Pipe Length | 6 meter |
| Shape | Round |
| Size/Diameter | 2 inches |
| Size | 3 inch |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Size/Diameter | 1.5 inches |
| Length of Pipe | 3 m |
| Size | 3 inch |
| Steel Grade | API |
| Unit Pipe Length | 3 meter |
| Shape | Round |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Length of Pipe | 6 m |
| Size/Diameter | 3 inches |
| Usage/Application | Industrial |
| Place Of Origin | Pan India |
| Unit Pipe Length | 6 meter |
| Shape | Round |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Size/Diameter | 3 inches |
| Length of Pipe | 3 m |
| Size | 3 inch |
| Steel Grade | API |
| Unit Pipe Length | 3 meter |
| Shape | Round |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Size/Diameter | 3 inches |
| Size | 3 inch |
| Steel Grade | API |
| Surface Finish | polish |
| Unit Pipe Length | 3 meter |
| Length of Pipe | 6 m |
View Complete details